לכה סלקטיבית סקודיקס SCODIX

מוסיפים את אפקט ה WOW למוצרי הדפוס

טכנולוגיית הסקודיקס מאפשרת לייצר הבלטה סלקטיבית ויצירת טקסטורות ע"ג נייר מודפס, אינסוף אפשרויות מדהימות בשילוב של לכה שקופה, זהב, ברונזה וכסף.

דברו איתנו ונסייע לכם להפיק מוצרי דפוס שאי אפשר לפספס

[email protected]

מה זה בעצם סקודיקס ...

לכה סקודיקס היא שכבת לכה סלקטיבית גבוהה שניתנת ליישום ע"ג מוצרי דפוס שונים בתהליך ההדפסה,מכונת הסקודיקס שפותחה בישראל ונמכרת בהצלחה ברחבי העולם שינתה את כללי המשחק בענף הדפוס.

בעבר ע"מ לייצר שכבת לכה סלקטיבית היה צורך להשתמש באמצעים אנלוגיים כמו הקרנת השטח המבוקש ע"ג פילם ולאחר מכן החומר הפלסטי של הלכה היה נצמד רק לשטח הפילם, תהליך זה ארך זמן רב והיה קשה מאד להבליט רק את השטח המבוקש מבלי זליגות. מכונת הסקודיקס מאפשר לכם הלקוחות להוסיף את אפקט ה WOW למוצרי הדפוס בעלות נמוכה ובדיוק רב.אין צורך בהכנות מוקדמות מכיוון שהתהליך דיגיטלי לגמרי.

ניתן לייצר טקסטורות שונות ע"ג שטח ההדפסה, להבליט אימג' ספציפי או להבליט שטחים שלמים, הלכה בולטת לעין כבר מרחוק וזאת בגלל אפקט הברק ובולטת עוד יותר כאשר מחזיקים את המוצר ביד. אנחנו בדיגיטל לי נוהגים לאמץ טכנולוגיות חדשות בעולם הדפוס הדיגיטלי כי אנחנו מבינים וחיים את השינוי המתבקש ואת התחדשות הענף התעשייתי שלנו.כפורצי דרך שימשנו כאתר ניסויים לטכנולוגיה ואין מי שמכיר אותה טוב מאיתנו (חוץ מאנשי סקודיקס כמובן  )