הדפסת חוברות קטלוגים וספרים

הדבקת PUR כריכה קשה ורכה

הדפסת ספרים גם בכמות קטנה

שיטת הדפסה מהירה ומשתלמת במיוחד, גם לכמויות קטנות!  במידה ואתם צריכים 50 ואפילו 100 חוברות למחר אין בעיה, ניתן לבצע חוברות בכריכת סיכות אמצע או בהדבקה חמה בהדפסה דיגיטלית מהירה וסופר איכותית !

ניתן להשביח את הכריכות ואת עמודי הפנים בלכה סלקטיבית מובלטת - SCODIX 

הצעת מחיר אטרקטיבית בתוך שעה ! לחצו כאן


עולם הדפוס עובר שינויים דרמטיים במהלך העשור האחרון. המגמה של הדפסת ספרים בכמויות קטנות הולכת וצוברת פופולריות ולצד בתי דפוס גדולים,  מסורתיים וותיקים צצים בתי דפוס המציעים ללקוחות פרטיים ועסקיים אפשרות להדפסה בכמויות קטנות וזאת בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. בתי הדפוס משנים את דפוסי ההתנהלות שלהם וכיום ניתן למצוא מכונות דפוס דיגיטליות ומתקדמות המספקות הדפסה באיכות גבוהה גם כאשר מדובר על כמויות קטנות. בעבר, לקוח אשר היה מעוניין לעשות שימוש בשירותי דפוס, היה מחויב להזמין כמויות גדולות של אלפי יחידות וזאת על אף שלא היה לו צורך בהם. בתי הדפוס הציבו כמות מינימום להדפסה שפחות ממנה פשוט לא היה להם משתלם לבצע את העבודה. המצב היום שונה לחלוטין ובזכות מכונות הדפסה ממוחשבות, משוכללות ודיגיטליות, ניתן להזמין הדפסת ספר בכמויות קטנות לשביעות רצון הלקוח.

חיסכון בעלויות, מהירות ואיכות

הדפסה בשיטות הישנות הביאה למצבים בהם נוצר ללקוח עודף בעותקים של ספרים, חוברות וכו' אשר פשוט היו נזרקים לפח. כיום, אין צרך להדפיס כמות הגדולה מהצורך החיוני של הלקוח. בית דפוס דיגיטל לי מאפשר ללקוחותיו אפשרות הוצאה עצמית של ספר וזאת בזכות הדפסת ספר בכמויות המותאמות לצרכי הלקוח. מדובר בשירות אשר עשוי לחסוך הוצאות מיותרות עבור המוציא לאור של כתביו, מה שמאפשר קיום לסופרים רבים וזאת מבלי לקרוע את הכיס. הדפסה בכמויות קטנות מספקת מענה למגוון צרכים בהם הפקת ספרים אישיים, יצירה של אלבום תמונות, מזכרות מטיולים ואירועים מרגשים, ברכות, הדפסה על חולצות ועוד.

יתרונות ושימושים של הדפסה בכמויות קטנות

דיגיטל לי בע"מ הינה חברת דפוס דיגיטלי המציעה מגוון שירותי הדפסה מודרניים המתאימים לצורך הוצאה עצמית של ספר, הדפסת ספר ועוד כל זאת ללא תלות בכמויות ההדפסה הרצויות. מדובר בשירות איכותי המתבצע באמצעות מכונות הדפסה דיגיטליות ומתקדמות המספקות תוצאות מעולות במהירות, ביעילות ובעלויות נוחות. מכונות ההדפסה הדיגיטליות מתאימות באופן מיוחד לספק שירות גם עבור לקוחות קטנים הכולל:

  • הדפסת ספרים בכמויות קטנות.
  • הדפסה באיכות מעולה
  • מחירים תחרותיים
  • הדפסה מהירה וזאת בשונה מהדפסות מסורתיות אשר ארכו ברוב המקרים מספר ימים עד כמה שבועות.
  • אפשרות לבצע שינויים בזמן אמת לדוגמא, כאשר אתם מעניינים לשנות פרט כלשהוא בכתיבה, כותרת וכו'. כל שנדרש הוא לבצע את השינוי או התיקון בקובץ הממוחשב ולשלוח אותו להדפסה מחדש.
  •  חברת דיגיטלי מאפשרת שליחה של קבצים להדפסה באמצעות האינטרנט ואיסוף ההזמנה עוד באותו היום.
  • קבלת דוגמאות להזמנה עוד בטרם החלה פעולת ההדפסה.

בית דפוס דיגיטלי מקצועי

הדפסה של כמויות קטנות הינה דרך נוחה וחסכונית המתאימה במיוחד עבור הדפסת ספר או הוצאה עצמית של ספר. חברת דיגיטלי בע"מ הינה בית דפוס דיגיטלי מקצועי, איכותי ואמין המציע לכם מענה נוח ומשתלם למגוון צרכי הדפסה של כמויות קטנות עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. צרו קשר ובואו לבקר!

מחירים מיוחדים לספרי מחזור 2021 !


[email protected]