כרטיסי ביקור מיוחדים

הבלטה סלקטיבית / פויל מובלט SCODIX

כרטיסי ביקור יוקרתיים ובולטים במיוחד

עולם הדפוס המודרני מציע היום אפשרויות מדהימות להשבחה של מוצרי נייר.

ציפוי למינציית משי למגע יוקרתי

לכה סלקטיבית מובלטת

הבלטות זהב וכסף באמצעים דיגיטליים וללא צורך בגלופות

חיתוכי לייזר עדינים ועוד

להצעת מחיר אטרקטיבית לחצו כאן 


למה עדיין צריך כרטיס ביקור פיזי

עיצוב של כל מוצר יכול לתת דגש על תכליתיות או על אסתטיקה. עיצוב מקורי ואמנותי מהווה בסיס למטרות פרסומיות ושיווקיות. אחד האלמנטים המוכרים לכולנו המשלבים שיווק ומיתוג הינו כרטיס ביקור. כרטיסי הביקור היו בשימוש כבר לפני כמה עשרות שנים, אולם התפתחותן של האפשרויות הטכנולוגיות פתחה את התחום והוא הפך לנפוץ גם בקרב ארגונים וחברות גדולים. כיום, ניתן למצוא כרטיסי ביקור בעיצובים מרהיבים המותאמים באופן אישי וספציפי לצרכי הלקוח ואופי העסק. כרטיס ביקור עשוי הישמע לכם כמושג מיושן, אך דווקא כיום, בעידן הדיגיטלי הוא מציע יתרונות רבים.

מענה זמין לכל הזדמנות עסקית

הדפסת כרטיס ביקור איננה פעולה מסובכת או כזו הכרוכה בהוצאות גבוהות. כל שדרוש להוצאת כרטיס ביקור יוקרתי ומעוצב הוא בית דפוס או בשמו העדכני בית דפוס דיגיטלי. אם טרם התנסיתם בתחום, הרי שעד מהרה תזכו להוכחה כי הדפסת כרטיס ביקור הינה מועילה ויעילה מבחינה שיווקית וזאת בזכות איכותה ומגוון העיצובים המרהיבים שניתן לבחור. כרטיס ביקור מהווה כלי שימושי היוצר זהות ותדמית. בבואנו לפנות להדפסת כרטיס ביקור, הרי שיש להתייחס לעיצוב ומומלץ לשלב רעיון מקורי המתאים לאופי העסק ומציג אתכם באור ייחודי ושונה ביחס למתחרים.  כרטיס ביקור יכול להיות פונקציונלי ומועיל בכל שיחה, בכנסים עסקיים, במפגשים חברתיים ואפילו במעלית. על מנת שיהיה ברשותכם מענה לכל הזדמנות עסקית, הרי שכדאי שיהיה לכם תמיד כרטיס ביקור בשליפה, הכולל את כל הפרטים שלכם.

כלי שיווקי ותדמיתי יעיל ובעל ערך מוסף

כרטיס ביקור מיוחד וכן כרטיס ביקור יוקרתי מהווים כלי שיווקי יעיל למדי. כאשר אתם מתכננים כרטיס ביקור, מומלץ להקפיד כי העיצוב יתאים לטון שאתם מעוניינים להעביר ולשדר. לדוגמא, ניתן לבחור טון קליל, טון רשמי או טון בגובה העיניים. כאשר אנו מוסרים כרטיס ביקור, אנחנו מעוניינים שיזכרו אותנו ושיוכלו ליצור עמנו קשר. תכנון הכרטיס באופן מיוחד, מפתיע וכזה המעלה חיוך, עשוי להקנות לכם ערך מוסף רב. כרטיסי ביקור מציעים מגוון רחב של אופציות לבחירה. כך ניתן לבחור בכרטיס בגדלים ובעיצובים שונים, בכרטיס שוכב או עומד, שחור-לבן או צבעוני, כרטיס המודפס על נייר כרומו או כזה בעל טקסטורה. כרטיסי ביקור משרתים נאמנה את המטרה המרכזית שלכם שהינה יצירת הרושם אותו אתם מעוניינים להעביר.

רלוונטיות ושלל יתרונות גם בעידן הדיגיטלי

ייתכן ואתם שואלים את עצמכם מדוע יש צורך בכרטיס ביקור בעידן הדיגיטלי? ובכן דווקא בעידן המודרני והדיגיטלי, חשוב להמשיך ולהתעקש על קרבה פיזית ומפגש פנים אל פנים בלתי אמצעי עם לקוחות וזאת על מנת ליצור קשרים אישיים עמוקים אשר יובילו לקשרים עסקיים מוצלחים. כרטיס ביקור פיזי עודנו מספק יתרונות חשובים בעולם העסקים בהם יצירת קשרי עבודה טובים, העמקת ההיכרות והשותפות וכן אפשרות לשיווק הפנים של העסק שלכם באופן מכובד ורציני. דיגיטלי בע"מ מציעה ללקוחותיה הדפסת כרטיס ביקור מותאמת לימינו, המתבצעת בבית דפוס דיגיטלי ומקצועי המשלב מסורת מקצועית עם מודרניות וכל זאת בעיצובים מרהיבים, במחירים משתלמים ובכמויות הרצויות.

לכה סלקטיבית מובלטת, פויל זהב מובלט, לכה סלקטיבית שקופה, ניירות בעלי טקסטורה גסה ... הכל אפשרי