בלוג

כאן, בבלוג של דיגיטל לי , תוכלו למצוא מאמרים וכלים
הקשורים לעולם הדפוס. אם יש לכם נושא רלוונטי, אנא פנו אלינו
ואולי נכתוב בלוג בנושא!

מהו בעצם דפוס דיגיטלי?

הדפסה דיגיטלית היא תהליך של הדפסה ישירות על מצעי מדיה שונים. בהדפסה דיגיטלית, בניגוד להדפסת אופסט, אין צורך בלוחות הדפסה. מכונות דפוס דיגיטליות יכולות לקבל קבצים דיגיטליים, כגון קובצי PDF או קבצים של תוכנות הוצאה לאור, ולהדפיס אותם ישירות על נייר, חומרים סינתטיים ומצעים אחרים.

דפוס דיגיטלי לעומת דפוס אופסט

ההבדל בין הדפסה דיגיטלית לבין שיטות הדפסה אנלוגיות מסורתיות (כגון אופסט) הוא שבמכונות הדפסה דיגיטליות אין צורך בלוחות הדפסה.כלומר תחילת העבודה היא מיידית ואינה מצריכה הכנות מיוחדות. מכונות הדפסה דיגיטליות מדפיסות את התמונה ישירות על מצע המדיה .

טכנולוגיית ההדפסה הדיגיטלית מתפתחת במהירות, ואיכות ההדפסה הדיגיטלית משתפרת ללא הרף. ההתקדמות הטכנולוגית והאיכותית מאפשרות הדפסה ברמת איכות הדומה לזו של דפוס אופסט ואף מעבר.

להדפסה דיגיטלית יתרונות רבים נוספים כגון:

 • הדפסת מידע משתנה (VDP) – הדפסת שדות משתנים בכל כרטיס/עלון/גלויה וכו
 • הדפסה על פי דרישה – מדפיסים בדיוק את הכמות הרצויה
 • הדפסות קצרות וחסכוניות
 • טיפים שיחסכו לכם המוווון כסף

  מידות נייר לדפוסלהלן כמה מהמידות הנפוצות ביותר לגיליונות נייר + המרה לס"מA1 – 70*100 ס"מA2- 50*70 ס"מA3 – 42*29.7 ס"מA4 – 21*29.7 ס"מקוורטו – 21*27 ס"מA5 – 14.8*21 ס"מA6 – 10*15 ס"מסוגי נייר נפוצים ומשקלים:נטול...

  קראו עוד
 • אפקט ה WOW

  לכה סקודיקס היא שכבת לכה סלקטיבית מוגבההת שניתנת ליישום ע"ג מוצרי דפוס שונים בתהליך ההדפסה,מכונת הסקודיקס שפותחה בישראל ונמכרת בהצלחה ברחבי העולם שינתה את כללי המשחק בענף הדפוס.בעבר ע"מ לייצר שכבת לכה סלקטיבית היה צורך...

  קראו עוד