הדפסת מדבקות

מדבקות חיתוך צורני, מדבקות עגולות ועוד

מדבקות ( סטיקרים) ככלי שיווקי

הן מאפשרות לבעלי עסקים להשיג תוצאות מבחינה שיווקית. הן מגיעות בגדלים שונים, בתצורות שונות. הן משיגות בולטות על המדף, באירועים, בכל מקום: מדבקות ככלי שיווקי, מביאות לכם תוצאות.

אמצעי שיווקי מגוון ואפקטיבי 

ניתן להזמין הדפסת מדבקות בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם. הן יכולות להיות מרובעות או עגולות או בעלות כל מיני צורות, כלומר מדבקות בחיתוך צורני. המדבקות נחשבות לאמצעי שיווקי אפקטיבי וגם מגוון ביותר. ניתן להצמיד את המדבקות כמעט לכל משטח שהוא ויש לכך משמעות רבה. באופן זה, הן מאפשרות לבצע שיווק שלא ניתן להשיג באמצעים אחרים.

כך משווקים מותגים וגם אירועים 

את הגמישות השיווקית אפשר להתאים לכל דבר לכל מקום. ניתן להזמין מדבקות שקופות או מדבקות צבעוניות. אפשר לבחור את הגודל הרצוי ואת טיב ההדפסה והדוגמא. הן נחשבות לאמצעי שיווקי בדוק ומגוון שמאפשר לשווק ולקדם בהצלחה מוצרים, מותגים ואפילו אירועים.

קידום מכירות ושיווק ברגע האמת!

העובדה שניתן לבחור מדבקות בעיצוב אישי, מדבקות עגולות או בצורות מסייעת להעביר את המסר הרצוי וליצור אפקט שמושך את העין. כך משיגים קידום מכירות בשיטת "כאן ועכשיו". זהו שיווק וקידום שמניע את הלקוח לקניה. כשהלקוח נמצא מול המדף, כשהוא חולף על פני מותג, המדבקה משמשת כמו מגנט. כשיותר לקוחות מביטים, כאשר מושכים ליותר אנשים את תשומת ליבם, מצליחים להגדיל מכירות.

אפילו הרכב הופך לפרסומת שיווקית 

באמצעות מדבקות שונות, ניתן למתג אפילו עסקים, יש מדבקות לקירות שממתגות משרדים וחנויות ויש גם מדבקות חזקות כגון סטיקרים מויניל או מדבקות אחרות, שמתאימות להדבקה אפילו על המכוניות. כך ניתן להפוך רכב אחד או צי של רכבים לפרסומת נעה.

על המדבקה ניתן להוסיף שם מוצר, שם מותג, שם חברה, מספר טלפון, כתובת מייל או כל מסר קליט ואפקטיבי אחר!

 סוגי מדבקות:

מדבקת נייר, מדבקת ויניל, מדבקות רצפה, מדבקות רשת, מדבקות קיר, מדבקות ויניל שקוף

מחירון מדבקות לוגו עגולות:

מדבקה עגולה קוטר 3.7 ס"מ 

100 יח - 180 ₪

500 יח - 360 ₪

1000 יח - 440 ₪

מדבקה עגולה קוטר 5 ס"מ

100 יח - 190 ₪

500 יח - 430 ₪

1000 יח - 630 ₪

מדבקה עגולה קוטר 8 ס"מ

100 יח - 220 ₪

500 יח - 560 ₪

1000 יח - 790 ₪

*המחיר אינו כולל מע"מ ועיצוב גרפי

למידות אחרות אנא פנו אלינו [email protected]