לוחות שנה 2022 ינואר-ינואר

בלעדי ! ינואר עד ינואר

לוח שנה שולחני 12 חודשים ספטמבר עד ספטמבר

 תשפ"ב

בסיס קרטון קשיח

נייר כרומו איכותי הדפסה צבעונית מלאה 

החל מ 12 ₪ בלבד

לוח שנה לתליה

אפשרות לתוספת לכה סלקטיבית וחיתוכי לייזר

להצעת מחיר מהירה לחצו כאן


למרות שאנחנו חיים בעידן דיגיטלי, עידן בו הכול עבר לעולם הווירטואלי ומתנהל באפליקציות, יש דברים פיזיים שלעולם לא יהיה להם תחליף אמיתי. אחד מהם הוא לוח שנה, שאומנם סביר להניח שאנחנו מציצים בו לא פעם בסמארטפון שלנו אבל יש עדיין רבים רבים שלוח שנה חייב להיות אצלם פיזי בשביל שהם יוכלו להתעדכן בתאריך. זה יכול להיות לוח שנה שולחני, יכול להיות לוח שנה לתליה ויכול להיות לוח שנה מגנטי או כל לוח אחר. אין כמעט בית ובעיקר משרד שאין בו לוח שנה פיזי.

להציץ ולרשום בלי להסתבך

הדפסת לוח שנה היא עדיין פופולארית מהסיבה הפשוטה. כי אין תחליף לנוחות ולמהירות של הצצה חטופה וגם רישום בלוח. לוח שנה שולחני או לוח שנה לתליה כמו גם לוח שנה מגנטי למקרר אלו לוחות שנה שתמיד זוכרים איפה הם. רוצים לדעת באיזה יום בשבוע החתונה של בן הדוד? מציצים בלוח השנה שעל המקרר. לא זוכרים מתי המבחן באוניברסיטה? מבט חטוף על לוח השנה השולחני ויש תשובה. לא צריך לחפש או להוציא שום מכשיר. ניגשים, רואים וגם רושמים אם צריך.

כמה דברים חשובים

הדפסת לוח שנה צריכה להיות באיכות גבוהה כדי שהיא לא תחזיק מעמד רק כמה ימים או שבועות. היא צריכה להיות על בסיס קרטון קשיח ולא רק על דף נייר, היא צריכה להיות עם צבעוניות מלאה ועל נייר כרומו איכותי, והיא צריכה להיות מוקפדת ועם אפשרות לחיתוכי לייזר או ללכה סלקטיבית.

הדפסת לוח שנה יכולה להיות גם כלי שיווקי רב עוצמה. אם יש לכם עסק ואתם רוצים לפזר אצל הלקוחות שלכם חומרי פרסום, לוח שנה הוא בהחלט משהו שכדאי לשקול.

[email protected]