שרשראות דגלים לתליה

הדפסה ותפירה לסרט בד

שרשראות דגלים ממותגים מנייר 

מודפסים ע"ג נייר כרומו איכותי במשקל 300 גרם

ניתן לשלב עד 4 גרפיקות מתחלפות

אספקה בשרשראות של 25 מטר

להצעת מחיר אטרקטיבית לחצו כאן

דגלים מלבנים/משולשים

אמצעי פרסומי יעיל ובעל ערך מוסף

שרשרת דגלים ממותגים מספקת מענה לכמה צרכים במקביל. ראשית מדובר באביזר בולט וצבעוני המושך את העין ואת תשומת הלב של העוברים והשבים. שנית,  שרשרת דגלים הכוללת לוגו של חברה או סימן מסחרי, מהווה את הפנים של העסק. תערוכות וכנסים שונים כוללים הצגת דגלים של ארגונים, חברות ועסקים וזאת על מנת ליצור רושם ראשוני רציני וכן במטרה למתג את העסק באופן ייחודי בהשוואה למתחרים ובכך לספק לו יתרון שיווקי. רבות מהחברות העסקיות משקיעות משאבים רבים במיתוג ופרסום ואחד האמצעים הפופולריים ליצירת תעודת הזהות של העסק, הינו באמצעות דגלים המסמלים ומעבירים את ערכי החברה. האפשרויות העיצוביות העומדות בפני מעצבי שרשראות דגלים הינן בלתי מוגבלות ומספקות אפשרות לביטוי מקורי וייחודי שעשוי להפוך עד מהרה לסימן היכר של העסק וכן להקנות לו יתרון מסחרי.

תחושת הזדהות ושייכות ושלל יתרונות שיווקיים

היתרונות של דגלים ממותגים מעוררים חברות וארגונים רבים לבחור בדגל המייצג את החברה וזאת על מנת ליצור רושם פנים ארגוני וחיצוני כלפי הלקוחות והחברות המתחרות. דגל יוצר גאוות יחידה בקרב העובדים וכן תחושת זיקה ושייכות. חברות ענק רבות, התחילו את דרכן ופילסו אותה בשלבים הראשוניים באמצעות דגלים אשר כיום הינם מוכרים ומפורסמים למדי. דגל ממותג הינו אביזר פופולרי ונפוץ במגוון תחומים בהם: מזון, אופנה, ספורט ועוד. דגלים ממותגים נועדו לבטא את הלוגו של החברה ואת הערכים אותם היא מייצגת. הדגלים יכולים להיות מעוצבים במגוון צורות, גדלים וצבעים ולכלול סמלים וסימני היכר אשר עשויים להפוך עם הזמן לכלי מיתוגי ותדמיתי בעל ערך מוסף רב מבחינה שיווקית.

יצירתיות, מקוריות ודמיון בהתאמה לאופי העסק

שרשרת דגלים ניתן לייצר ולעצב במגוון עצום של אפשרויות. חברה או עסק אשר מעריכים את עצמם, טוב שישקיעו בחומרי גלם איכותיים בהם בד, ניילון או נייר. מגוון הצבעים הינו רחב וניתן לבחור בצורות מעניינות המבטאות יצירתיות ומקוריות. על דגלי החברה לשקף נאמנה את ערכי החברה ואת המסרים שהיא מעוניינת להעביר. כך למשל חברה שתחום עיסוקה הינו מים, טוב שתשלב מוטיבים ואלמנטים של מים כגון מפל, ים, טיפה וזאת בצבעים של תכלת, כחול ולבן. חברת דיגיטלי בע"מ מספקת שירותי הדפסות הכוללים דגלים ממותגים היוצרים הזדמנויות שיווקיות ועסקיות וכן אפשרות לבטא את היצירתיות, המקוריות והייחודיות שלכם בהשוואה למתחרים.[email protected]