ספרי מחזור 2022

איכות מעולה במחיר משתלם

הדפסת ספרי מחזור בכריכה רכה / קשה

נייר כרומו איכותי + ציפוי מגן על גבי הכריכה

מתחייבים למחיר הזול ביותר מבלי להתפשר על איכות הספרים

דוגמא 1:1 לאישור טרם הדפסה

*הדפסה וכריכה בלבד- ללא עיצוב גרפי וצילומים

החל מ 20 ₪ בלבד

להצעת מחיר וייעוץ לחצו כאן


ספר מחזור הוא משהו שאף אחד לא רוצה לוותר עליו. הוא נשאר שנים רבות לאחר סיום הלימודים המשותפים או החוויה המשותפת שעוברים, הוא כזה שכיף להתרפק על הזיכרונות בו, הוא מרגש והוא גם יוצר קשרים מחודשים לא פעם אחרי שנים.

אין מי שלא ירצה שיישאר לו זיכרון כזה בבית. בשביל שהוא יישמר שנים הוא צריך להיות איכותי ובשביל שזה יהיה ככה צריך למצוא בית דפוס עם ניסיון ועם רזומה עשיר שיודע בין השאר איך להדפיס ספרי מחזור באיכות גבוהה.

מה יש בספר מחזור?

ספר מחזור הוא ספר שיש בו תמונות של בוגרי המחזור, עם שמות ועם מאפיינים נוספים לפעמים. יש בו סיכומים בכתב של חוויות ויש בו סיכום קצר על כל בוגר, יש בו דברים שכתבו מורים, מרצים, מפקדים מדריכים או כל אחד אחר מהצוות עם ברכות ודברי פרידה.

את הספר מוציאים לאור בסוף שנת הלימודים למרות שעובדים עליו לא מעט לפני. הוא יכול להגיע גם במהדורה דיגיטלית אבל גם היום, אין כמו הדבר האמיתי, ספר מחזור מודפס.

דברים חשובים

בשביל ספר מחזור מעניין ומרגש כזה שכיף לחזור אליו אחת לתקופה ובעיקר, בשביל שהספר יהיה חזק ועמיד יש כמה דברים שחשוב לוודא. קודם כל, שתהיה אפשרות לקבל אותו בכריכה קשה או רכה, בהתאם להעדפה של המזמינים. בנוסף, חשוב שיהיה בו נייר כרומו איכותי ושיהיה ציפוי מגן על הכריכה.

כדאי מאוד לקבל דוגמא לספר כזה לפני שהוא מודפס בכמות גדולה ואז אין כבר דרך חזרה. הוא צריך לעבור אישור על ידי המזמין ועם כל הכבוד למחיר שחשוב שיהיה אטרקטיבי, לא כדאי להתפשר על איכות. התפשרות על איכות תקצר את ימיו של ספר המחזור.