מחברת בכריכת סיכות

דפי שורות/משבצות/חלקים/מיוחדים

מחברת ממותגת בעיצוב אישי היא מוצר מעולה לשווק את העסק גם ללקוחות שלך וגם לעובדים שלהם. מחברת ממותגת היא ערוץ שיווקי ארוך טווח.

אנחנו תמיד שמחים לשלוח מחברות ממותגות ללקוחות שלנו 

מחברות ספירלה ממותגות לעסק שלך בכריכה רכה.מחירים אטרקטיבים במיוחד

 סוגי מחברות:

מחברת ספירלה בכריכה רכה או קשה

מחברת בכריכת סיכות

מחברת בכריכה קשה עם סימניית בד

דפי שורות, דפים ממותגים צבעוניים 

ספרי סקיצות sKETCH BOOKS

[email protected]


מחברת ממותגת בעיצוב אישי היא דרך מעולה למיתוג העסק

לפעמים דווקא האמצעים הפשוטים ביותר הם גם האמצעים היעילים ביותר. מיתוג של עסק קטן הוא דוגמה מצוינת. כשאנחנו מדברים על 'מיתוג' אנחנו מתכוונים ליצירת שפה גרפית מובחנת ולעיתים יתלווה לזה גם מסר טקסטואלי. הביטוי הקלאסי והבסיסי ביותר במיתוג עסק הוא הלוגו. לוגו טוב תופס את העין ומעביר משהו מה-DNA של העסק. החוכמה האמיתית היא להצליח להכניס לתודעה את הלוגו ומידע נוסף על העסק שלכם.

מוצרים ממותגים לעסק

בשונה מתאגידים וחברות ענק שיכולים להרשות לעצמם להשקיע מיליונים במדיה כדי שהלוגו והמסר שלהם ייחרט בתודעה, לעסקים קטנים אין את היכולת הזו ולכן, כדי להישאר בתודעה של הלקוחות שלהם, הם צריכים לחשוב מחוץ לקופסה. אחת האופציות היעילות למיתוג עסק קטן היא באמצעות מוצרים ממותגים שהעסק יעניק כמתנה ללקוחות או לספקים. מוצר ממותג טוב הוא מוצר שהלקוח ישמח וירצה לקבל ולשמור. מוצר כזה שנמצא על שולחן העבודה בשימוש יומיומי ישמש תזכורת מתמדת לקיומכם. דוגמאות למוצרים כאלה הםן כוס קפה, לוח שנה, פד לעכבר, עטים וכמובן מחברות.

פריט קלאסי שלא נס לחו

מחברת היא פריט על-זמני, אפילו עמוק בלב העידן הדיגיטלי המחברת לא הולכת לשום מקום והיא מצרך נדרש עבור ילדים ומבוגרים, וכאמור, החשוב מכול – מחברת היא אביזר שימושי. למה זה חשוב?

ראשית, אנשים אוהבים לקבל מתנות שימושיות ואתם רוצים שאנשים ישמחו לקבל את המתנה שלכם. שנית, פריט שמשתמשים בו הוא גם פריט שרואים אותו וחושבים עליו, ואם המיתוג שלכם מתנוסס עליו בגאון רואים וחושבים גם עליכם.

מחברות ממותגות ומחברות בעיצוב אישי הן מתנה נהדרת שאפשר למתג ולקדם באמצעותה את העסק. בחברת 'דיגיטלי' מתמחים בהדפסה ומיתוג של מחברות מכל הסוגים כמו מחברת בכריכה קשה, מחברת ספירלה מחברת בכריכת סיכות וכו'.