כרטיסי גירוד

רק אצלנו גם בכמויות קטנות !


עד היום ניתן היה לייצר כרטיסי גירוד רק בכמויות גדולות ומעכשיו אנו מביאים בשורה גדולה למשווקים בינוניים ואפילו קטנים.הדפסת כרטיסי גירוד החל מ 500 יח בלבד ובמחיר מפתיע

הדפסת כרטיסי גירוד

רוב האנשים אוהבים לגרד כרטיסי גירוד, כאשר, כל גירוד כרטיס שכזה, טומן בחובו תקווה לחשיפה של פרס אטרקטיבי ולכן, מהווה כחוויה מרגשת, מהנה ומלאה בציפייה.
כחלק מכך, חברות ועסקים רבים בוחרים להשתמש בכרטיסי גירוד ממותגים, כאמצעי לקידום מכירות, לשיווק העסק ולגיוס של לקוחות חדשים.
בכדי ליהנות מכל היתרונות אשר טמונים בכרטיסי גירוד ממותגים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותו בית דפוס אשר מתמחה בנושא של הדפסת כרטיסי גירוד.
תשמחו לגלות שאם אתם מחפשים בית דפוס דיגיטלי מקצועי ואיכותי לצורך המטרה, הגעתם ללא כל ספק, לכתובת הנכונה.

הדפסת כרטיסי גירוד המותאמים לדרישות ולצרכים
אצלנו תוכלו ליהנות משירות של הדפסת כרטיס גירוד ממותגים בכל כמות מבוקשת – כאשר ניתן להדפיס גם בכמויות קטנות.
אנו מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של תוספות מיוחדות כמו: הדפסה של קוד אישי, הוספה של קופון הנחה, אופציה למימוש של סכום כסף מסוים בקנייה הבאה ותוספות נוספות, אשר בכוחן להפוך את כרטיס הגירוד ליותר אטרקטיביים – וכחלק מכך, גם ליותר אפקטיביים.
לצד טכנולוגיות חדשניות והקפדה על רמה מקצועית בלתי מתפשרת, אנו שמים דגש משמעותי גם על תודעת השירות לכן, אנו תמיד שמחים להקשיב לכל הדרישות והצרכים הפרטניים של הלקוחות שלנו ובהתאם, להציע להם את מוצרי הדפוס המתאימים.

ליהנות מכל היתרונות
כרטיסי גירוד ממותגים, יכולים כאמור להוות כאמצעי שיווק רב ערך, עבור עסקים בכל סדרי הגודל ומכל הענפים.
כמובן, שבכדי למצות את כל היתרונות והתועלות אשר טמונים בהם, חשוב להכיר את כל האפשרויות והתוספות הרלוונטיות ולתכנן את הכרטיסים בקפידה.
במקום הזה בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה ומאפשרים לכם ליהנות משירות הדפסת כרטיסי גירוד בסטנדרטים גבוהים ותוך מענה על כל הצרכים.

לפרטים נוספים והצעת מחיר לחצו כאן

 מחיר החל מ 3.5 ₪ ליח !